01.02.2010 21:49

Sobota    30.1.2010

FK Kolín "B"   -    TJ Sadská    9 : 9

V sobotu jsme nastoupili proti druhému týmu tabulky.

O jeho kvalitách dobře víme ,ale chtěli jsme potvrdit vedoucí příčku a vyhrát. Utkání se pro nás od začátku nevyvíjelo moc dobře.
Neustále jsme dotahovali náskok soupeře, hlavně zejména Ctibor Zaplatílek prokazoval svoje kvality,když všechny své zápasy vyhrál.
Bohužel ostatním hráčům se tolik nedařilo ,ale i přesto jsme utkání otočili z 5:8 na 9:8.
V posledním zápase svedl velkou bitvu Radek Ulrich s Ivo Švarcem,v pátém setu nevyužil několik dobře nahraných míčků a prohrál 2:3 na sety,když pátý set skončil 15:17. Je to škoda protože několik zápasů jsme měli dobře rozehráno, ale
bohužel jsme je nedokázali dotáhnout do konce .

Body Kolína      : čtyřhra 1, Zaplatílek Ctibor  4 vítězství / ze 4 zápasů,  Lhoták  2 / 4 ,Ulrich 1 / 4 , Hrda 1 / 4

Body  Sadská   : čtyřhra 1, Wagner 3 / 4, Kyncl  2 / 4,Švarc  2 / 4, Beran 1 / 4

Neděle    31.1.2010

FK Kolín "B"  -  TJ Sokol Benešov      15 : 3

V neděli před námi stál soupeř ze dna  tabulky, což pro nás
znamenalo jediné - povinné  vítězství. Průběh utkání byl naprosto
jednoznačný.A proto jsme nechali odpočívat nejlepšího hráče Zaplatílka , který odehrál jen čtyřhru a jednu dvouhru.Ve zbytku zápasu ho vystřídal Michal Cikán a svoji šanci využil velmi dobře , když vyhrál dva zápasy ze tří.
Po výsledku 15 : 3 a zisku 3 bodů, jsme stále na prvním místě tabulky .

Body Kolína        : čtyřhra 2 , Zaplatílek 1 / 1, Ulrich 3 / 3 , Lhoták 3 / 3 , Hrda 3 / 3 , Cikán 2 / 3 , WO : 1

Body Benešova : čtyřhra 0 , Váňa 1 / 3 , Zrcek 0 / 3 , Palla 0 / 4 , Dohnal 0 / 3 , WO : 2