Nepodařený závěr základní části

18.12.2016 07:26

2. liga, skupina A

ST EUROMASTER Kolín - KMST Liberec 9:9 

čtyřhry 1:0, body domácích: Miffek Daniel 1:2, Čamr František 0:3, Dolejší Stanislav 0:3, Čížek Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 2:2, Jahoda Martin 3:1, WO 0:5

Áčko čekali v posledním dvoukole těžcí soupeři z Liberce. Béčko SKST se překvapivě dostalo do semifinále Českého poháru, a tak byl jeho zápas odložen. V sobotu nás proto čekal pouze jeden zápas proti KMST. Ti přijeli ve třech a tak jsme i přes neúčast nemocného Luboše Pěnkavy a také Radima Hořejšího očekávali vítězství. Vyhráli jsme sice čtyřhru, silná trojice Borůvka, Jahoda a Pařízek na nás ale dokázla uhrát 9 bodů a tak jsme se museli spoojit s remízou.

 

    Zápasů Bodů
1 TTC Elizza Praha B 11 30
2 SKST Liberec B 10 29
3 TJ Tatran KRPA Hostinné 11 28
4 TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 11 26
5 ST EUROMASTER Kolín 10 25
6 KMST Liberec 11 22
7 SK Pedagog ČB 11 20
8 TJ Sokol Bor Eissmann 11 19
9 SF SKK EL Niňo Praha D 11 17
10 AC Sparta Praha B 11 16
11 TTC Libín Prachatice 11 15
12 Avia Čakovice 11 13

3. liga, skupina C

ST EUROMASTER Kolín B - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:6 

čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 4:0, Záboj Matěj 0:2, Jindra Josef 1:2, Trajhan Miroslav 4:0, Čamr František 0:1, body hostů: Slavík Libor 1:3, Málek Daniel 2:2, Šumpík Viktor 1:2, Mrázek Jiří 1:2

ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Chrudim 7:10 

čtyřhry 0:2, body domácích: Záboj Matěj 0:4, Dolejší Stanislav 1:3, Trajhan Miroslav 3:0, Čamr František 3:1, body hostů: Bezdíček Martin 3:1, Rohlík Jan ml. 1:3, Rubeš Michal 2:2, Charvát Ondřej 2:1

Po povinné výhře nad posledním DTJ Hradec Králové jsme v neděli nedokázali překvapivě porazit Chrudim a unikla nám tak možnost zakotvit po polovině soutěže na druhém místě tabulky. 

    Zápasů Bodů
1 TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 11 30
2 SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 11 28
3 ST EUROMASTER Kolín B 11 27
4 TJ Sokol Stará Paka 11 26
5 TJ Jiskra Holice 11 26
6 TJ Tesla Pardubice 11 24
7 TJ Sokol Chrudim 11 22
8 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 11 21
9 Loko Depo Liberec 11 18
10 TTC Kostelec nad Orlicí 11 15
11 TJ Lokomotiva Pardubice 11 14
12 DTJ - Slavia Hradec Králové C 11 13

 

 

Krajská soutěž 1.třídy, sk.B

SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 7:10 

čtyřhry 0:1, body domácích: Slavík Radek 1:3, Bleha Lukáš 0:4, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Lhoták Jakub 3:1, Šembera Karel 2:2, Mazurkiewicz Ivo 1:3, Záboj Matěj 3:0, WO 0:1

 

TJ Sadská "C" - ST EUROMASTER Kolín "C" 8:10 

čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Martin 3:1, Švarc Ondřej 2:2, Fedačka Michal 2:2, Vojáček Jiří 1:3, body hostů: Zaplatílek Ctibor 2:2, Lhoták Jakub 2:2, Šembera Karel 1:3, Záboj Matěj 3:1

 

    Zápasů Bodů
1 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 11 29
2 TJ Sokol Krchleby 11 27
3 TJ Sokol Kutná Hora 11 24
4 ST EUROMASTER Kolín "C" 11 21
5 TJ Sokol Libice nad Cidlinou 11 20
6 TJ Aero Odolena Voda 11 19
7 TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 11 19
8 TJ Neratovice "B" 11 9
9 TJ Sadská "C" 11 9
10 SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 11 8
11 TJ Sokol Velký Osek 11 4
12 Sokol Přezletice 11 3

 

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.