Skončila první polovina ligových soutěží

27.11.2017 20:36

Áčko i béčko jsou v polovině soutěže na druhém místě tabulky. 

Áčko porazilo lehce Hostinné a Liberec C a utrhlo se třetím Litoměřicím o 2 body.

Béčko po dvou remízách drží druhé místo, ale má stejně bodů jako třetí Stará Paka.

ST EUROMASTER Kolín - Tatran KRPA Hostinné 10:5 

čtyřhry 1:1, body domácích: Borůvka Jakub 2:1, Čamr František 3:0, Vaculovič Libor 3:1, Trajhan Miroslav 1:0, WO 0:2, body hostů: Voňka Jakub 0:3, Rýgl Vojtěch 1:2, Valeš Jakub 0:3, Kalenský Jaroslav 1:1, WO 2:0

ST EUROMASTER Kolín - SKST Liberec C 10:2 

čtyřhry 1:1, body domácích: Borůvka Jakub 2:0, Trajhan Miroslav 1:1, Čamr František 3:0, Vaculovič Libor 3:0, body hostů: Pařízek Martin 1:2, Gireth Pavel 0:3, Reliszka Jakub 0:2, Kodým Jiří 0:2

2. Liga, skupina A

1. SKST Cheb 11 9 2 0 0 108:54 31
2. ST EUROMASTER Kolín 11 9 1 1 0 103:51 30
3. TTC Litoměřice 11 8 1 2 0 104:63 28
4. Tatran KRPA Hostinné 11 8 0 3 0 97:56 27
5. TJ Tatran Sedlčany 11 6 1 4 0 93:90 24
6. SKST Liberec C 11 4 2 5 0 78:90 21
7. TJ Sokol Bor Eissmann 11 5 0 6 0 84:75 21
8. TTC Bělá pod Bezdězem 11 4 0 7 0 66:86 19
9. SF SKK EL Niňo Praha D 11 3 1 7 0 64:93 18
10. SK Pedagog ČB 11 3 1 7 0 63:89 18
11. TJ Sokol Michle Praha 11 0 3 8 0 51:107 14
12. TJ Lokomotiva Vršovice 11 0 2 9 0 51:108 13

ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Stará Paka 9:9 

čtyřhry 0:2, body domácích: Záboj Matěj 2:2, Dolejší Stanislav 3:1, Zaplatílek Ctibor 1:3, Trajhan Miroslav 3:1, body hostů: Dlabola Petr 2:2, Vajgl Pavel 4:0, Šajner Lubomír 1:3, Krtička Luboš 0:4

ST EUROMASTER Kolín B - SKST Liberec D 9:9 

čtyřhry 1:1, body domácích: Zaplatílek Ctibor 2:0, Dolejší Stanislav 1:3, Jindra Josef 0:4, Záboj Matěj 3:1, Trajhan Miroslav 2:0, body hostů: Mečl Jan ml. 1:3, Fabíni Marek 2:2, Protiva Martin 3:1, Kaněra Jan 2:2

3. liga, skupina C

1. AC Sparta Praha B 11 9 1 1 0 103:46 30
2. ST EUROMASTER Kolín B 11 6 4 1 0 97:85 27
3. TJ Sokol Stará Paka 11 7 2 2 0 95:74 27
4. SKST Liberec D 11 6 3 2 0 102:79 26
5. Loko Depo Liberec 11 6 0 5 0 96:77 23
6. TTC Elizza Praha C 11 5 1 5 0 77:86 22
7. TJ Tesla Pardubice 11 5 1 5 0 91:85 22
8. DTJ Hradec Králové C 11 3 4 4 0 88:95 21
9. TJ Jiskra Holice 11 4 1 6 0 84:88 20
10. TJ Sokol Chrudim 11 3 1 7 0 69:98 18
11. TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 11 2 2 7 0 76:97 17
12. TJ Slovan Broumov 11 0 0 11 0 42:110 11

 

Céčku zbývá odehrát v první polovině ještě jedno utkání. Po dvou vítězstvích se probojovalo opět do první poloviny tabulky.

ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Velké Popovice 10:3

čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 2:1, Zaplatílek Ctibor 2:0, Záboj Matěj 2:1, Jindra Josef 2:0, Holman Martin 1:0, body hostů: Randák Adam 2:1, Klimek Tomáš 0:3, Stupavský Milan 0:3, Lambert Zbyněk 0:2

ST EUROMASTER Kolín C - TJ Sokol Všetaty A 10:1 

čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 2:0, Šembera Karel 1:1, Stránská Anna 3:0, Zaplatílek Ctibor 2:0, body hostů: Rubín Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 0:2, Moulis Pavel 0:2, Kulíšek Milan 0:2

Krajská soutěž 1. třídy, skupinaB

 

1. TJ Aero Odolena Voda 10 9 0 1 0 97:71 27
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 10 7 0 3 0 84:51 21
3. TJ Sokol Krchleby A 10 7 0 3 0 83:68 21
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 9 6 1 2 0 84:51 19
5. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10 5 1 4 0 75:76 16
6. ST EUROMASTER Kolín C 10 5 0 5 0 72:69 15
7. TJ Sokol Kosmonosy 9 4 2 3 0 78:70 14
8. TJ Sokol Kutná Hora A 10 4 1 5 0 77:76 13
9. TJ Sadská B 10 3 2 5 0 74:83 11
10. TJ Neratovice B 10 3 0 7 0 56:81 9
11. TJ Sokol Velké Popovice 10 2 1 7 0 64:87 7
12. TJ Sokol Všetaty A 10 0 0 10 0 39:100 0

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.